• Mezoterapia

  DERMA-PEN !!!

  Botox! Wypełniacze!
  Cosmelan! Powiększanie ust!
  top_babka.jpg, 31kB
 • top_babka.png, 104kB

  Ultradźwięki! RF!

  AQUALIFT!

  Odmładzanie i odchudzanie 
  najnowszymi technologiami!!!
  Fale radiowe i kawitacja ultradźwiękowa!
  dzieci.jpg, 32kB
 • chlopczyk_top.png, 150kB

  Makijaż permanentny!

  Czuj się zawsze pewnie! 
  Naturalne podkreślenie urody!
  Piękno na codzień!!
 • Depilacja laserowa!

  Fotoodmładzanie!
  Naczynka i rumień!
  Maski LED!
  top_babka.jpg, 31kB
 • Laser frakcyjny

  nieablacyjny!

  Blizny, rozstępy?
  Przebarwienia?
  Utrata jędrności?
  top_babka.jpg, 31kB
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Zabiegi Odchudzające i ujędrniające ciało

AQUALIFT

Kawitacja Ultradzwiękowa

Selektywne niszczenie, rozluźnienie i osłabienie komórek tłuszczowych

Zjawisko kawitacji powstaje na skutek emisji ultradźwięków, które powodują rozpad oraz rozbicie skupiska adipocytów. Szybkie wibracje ultradźwięków wywołują efekt kompresji i dekompresji odkształcając adipocyty, ponadto wytwarzają wokół nich mikropęcherzyki próżni, które w wyniku implozji wydzielają fale uderzeniowe osłabiające lub rozrywające cienkie membrany komórek tłuszczowych. Kawitacja podobnie jak masaż podciśnieniowy wspomaga oddziaływanie radiofrekwencji polepszając jej skuteczność. Tego rodzaju współdziałanie poprawia osiągane rezultaty.
REZULTATY:

 • Odblokowanie tkanki tłuszczowej
 • Rozluźnienie adipocytów
 • Przyspieszenie lipolizy i częściowy rozpad adipocytów uwalniających trójglicerydy (tłuszcz)
   

Selektywna destrukcja komórek tłuszczowych polega na nieodwracalnym uszkodzeniu ich błon komórkowych, a następnie usuwaniu produktów rozpadu w naturalnym procesie metabolizmu. Dzięki temu istnieje możliwość kształtownia sylwetki oraz zmniejszania obwodów wybranych partii ciała takich jak: brzuch, biodra, uda, ręce czy okolice kolan. Metoda Ultraconture przeznaczona jest dla osób z otyłością miejscową, ponieważ redukuje tkankę tłuszczową w miejscach, w których trudno się jej pozbyć. Nie jest natomiast metodą leczenia nadwagi ogólnej.

 

Radiofrekwencja RF 
Niechirurgiczny lifting skóry. Wygładza zmarszczki, podnosi i napina kontur twarzy, redukuje cellulit, miejscowo wyszczupla i modeluje sylwetkę.

Lifting bez skalpela
Radiofrekwencja RF pozwala na niechirurgiczne zwiększenie napięcia skóry i uzyskanie efektu liftingu.
Jest to innowacyjna metoda napinania skóry, poprawy konturów twarzy, szyi, brzucha, ud i ramion. 
Efekt termiczny zachodzący w dolnych warstwach skóry powoduje ogrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, które ulegają przebudowie. W ostatecznym efekcie skóra zostaje ściągnięta i zagęszczona, poprawia się jej struktura a zmarszczki ulegają wygładzeniu.
W indywidualnych przypadkach efekt widoczny jest zaraz po zabiegu, ostateczny rezultat jest w okresie 3-6 miesięcy po ostatnim zabiegu. Wzrost nowego kolagenu następuję stopniowo, proces ten trwa do 6 miesięcy.
Zalecana liczba zabiegów: 5 zabiegów w odstępach 2 tygodniowych i ewentualnie zabiegi przypominające co 2 miesiące.
Przebieg zabiegu:
W trakcie podgrzewania naskórek jest chroniony przez zastosowanie chłodzonej  końcówki, która powoduje również zmniejszenie dyskomfortu pacjenta, kontrolując przepływ ciepła w głąb skóry. Zabieg nie jest bolesny i nie wyłącza pacjenta z czynności życia codziennego. Miejscowe zaczerwienienie występuje tuż po zabiegu i może utrzymać się do 48 godzin. 
Efekt działania:
Zabieg jest bezpieczny i daje dobre wyniki u 90% pacjentów. W efekcie skóra zostaje ściągnięta, zagęszczona poprawia się jej struktura , a zmarszczki ulegają wygładzeniu. Znikają obwisłości skóry takie jak opadające policzki, powieki a po zabiegach w obrębie brzucha, ramion czy ud uzyskuje się efekt ujędrnienia i liftingu.
Bezpieczeństwo:

RADIOFREKWENCJA RF MONOPOLARNA + ELEKTRODA BIERNAElektroda bierna zwiększa stopień penetracji Radiofrekwencji RF, co umożliwia oddziaływanie na głęboko położone warstwy. Jest idealna do zabiegów na grubą tkankę tłuszczową.

RADIOFREKWENCJA RF BIPOLARNAStosowana jest do zabiegów na twarz. Prąd ogrzewa tkankę powierzchniowo oraz powoduje bezpośrednie obkurczenie włókien kolagenowych, a następnie stymuluje fibroblasty celem wyprodukowania nowego kolagenu.

RADIOFREKWENCJA RF TRIPOLARNATrzecia generacja radiofrekwencji. Umożliwia szybkie podgrzanie pierwszych warstw skóry w celu ujędrnienia. Równocześnie oddziałuje w głębokich warstwach co powoduje w rezultacie odblokowanie adipocytów i uwolnienie tłuszczu.

Dzięki połączeniu silnej energii pochodzącej z Multiradiofrekwencji RF oraz zjawiska kawitacji nasz aparat posiada wszystkie zalety techniczne, które umożliwiają rozbicie, rozpuszczenie oraz usunięcie złogów opornej tkanki tłuszczowej bez chirurgicznej liposukcji.
Natomiast Radiofrekwencja RF zastosowana do naprężania skóry jest alternatywą dla liftingu przy pomocy skalpela.


 

Masaż  endermologiczny - VACUUM  Stosowana przez nas metoda eliminacji cellulit'u polega na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną poprzez zastosowanie precyzyjnego masażu mechanicznego z równoczesnym wykorzystaniem podciśnienia.
Masaż endermologiczny. Opiera się na unikalnym procesie stanowiącym połączenie masażu mechanicznego z precyzyjnie regulowanym podciśnieniem. Stworzono go po to, aby zadbać o piękny wygląd skóry poprzez usuwanie najczęściej spotykanych problemów, których przyczyn trzeba szukać na poziomie tkanek. Masaż endermologiczny pozwala odmłodzić skórę, zlikwidować celulitis, usunąć obrzęki.  Zabieg stymuluje unaczynienie, następuje dekompresja struktury tkanki łącznej, zmniejszenie retencji wody, zwiększenie liolizy na różnych poziomach tkanki łącznej, eliminacja toksyn, pobudzenie syntezy kolagenu. Przy celluilicie może wystąpić bolesność. 

Elektrostymulacja  Eksperci są zdania, że 45 minutowa elektrostymulacja odpowiada 2- 3 godzinnemu wysiłkowi fizycznemu nie powodując jednak nadmiernego wzrostu mięśni i obciążenia stawów. Gimnastyka ta powoduje wzmocnienie mięśni i spalanie nagromadzonego tłuszczu co widoczne jest w szybkiej utracie centymetrów. Zabiegi elektrostymulacji pozwalają nadać kształt mięśniom bez powiększania ich objętości. Należy podkreślić, że otrzymuje się też jędrność, gładkość skóry, która wydaje się młodsza, znika efekt chropowatości i matowości, rozstępy stają się płytsze i mniejsze.

Nasze marki

Nasze marki wyróżnia:

 • nowoczesność i unikalność
 • wysoka jakość i estetyka
 • profesjonalne szkolenia
 • fachowe doradztwo
 • zgodność z polskimi i europejskimi normami.